Pneumatyczny siewnik do poplonu Spread P

Opis produktu


Namyslo Spread P
To urządzenie służące do bardzo precyzyjnego wysiewu
niezależnie od wielkości granulacji wysiewanego materiału. Pojemność zbiornika to 220 litrów. Jednostka wysiewająca składa się z 8 lub 10 kanałów. Kanał składa się z plastikowej rolki wysiewającej,która napędza silnik elektryczny. Rolka przesuwa nasiona do komory dmuchawy, która ma za zadanie przetransportować je do węża,po czym bezpośrednio nasiona zostają wtłoczone do gleby.Starannie zaprojektowane przegrody uniemożliwiają przedostanie się nasion do innej komory, co daje nam pewność dużej dokładności, nawet w małych ilościach wysiewu. Komputer z GPS-em, wymaga od nas jedynie podania wartości,którą chcemy wysiać oraz rodzaju ziarna. Pozostałe wartości otrzymane z czujnika na kole ciągnika oraz z czujnika na ramieniu maszyny.Wartości te pozwalają w 100 % na samodzielną pracę. Dodatkowo wskazania komputera to: ilość wysiania, zasiany areał, prędkość wałka, prędkość siewu, możliwość zwiększania i zmniejszania dawki podczas siewu w gorszych miejscach wschodu. Kontrola:
Za pośrednictwem zmiany pozycji osłony i założeniem worka można dokonać próby kręconej, pozwoli to upewnić się, czy podana ilość do wysiania potwierdzi się z tą rzeczywistą.

Czujnik rezerwy ziarna występuje w wersji podstawowej.
Wymiana wałka:
Ogromnym plusem naszego rozwiązania jest szybka wymiana wałka wysiewającego, przez odkręcenie jedynie 2 śrub. Wymiana nie wymaga zdejmowania osłon, kół zębatych itp.
Dokładność w każdym calu:
Płytki zamontowane na wałku 6-cio kątnym uwzględniają możliwość ustawienia kątu wysiewu względem gleby.Możliwe
jest także równomierne rozstawienie płytek niezależnie od szerokości maszyny. Dogłębność:

Cała konstrukcja została bardzo dogłębnie i starannie przemyślana. Elektronika łącznie z silnikiem krokowym oraz wentylatorem, zostały ukryte w środku urządzenia, nie tylko z powodów estetycznych,ale także z myślą o schładzaniu reszty podzespołów. Maszyna charakteryzuje się bardzo klasyczny wyglądem, a co najważniejsze jest bardzo bezpieczna.
Montaż:
Zamontowanie siewnika jest możliwe na każdym modelu maszyny, nie tylko marki Namyslo, ale także innych producentów, przez odpowiednio dobraną lub zaprojektowaną płytę adaptacyjną.Dane techniczne

Tabela cech produktu, szerokości roboczych i zapotrzebowania mocy

Dane w opracowaniu...